Popularne posty

poniedziałek, 23 września 2013

Przykro mi... :( takie moje pożegnanie...

   Przyjaźń? Czy wogóle istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Czy to jest tylko mrzonka? Zawsze myślałam, że taka przyjaźń jest możliwa, że ze swoim przyjacielem mogę o wszystkim porozmawiać, pożartować, pośmiać się czy popłakać. Jednak jakiś czas temu przeczytałam słowa, które niesamowicie wpadły w mój umysł. Ktoś mi powiedział, że nie ma przyjaźni między kobietą a mężczyzną, bo przeradza się ona w coś innego. Zaczęłam o tym myśleć. Doszłam do wniosku, że w sumie ma rację. A ja mam i tak takie pogmatwane życie, że nie mogę bezkarnie wciągać w nie innych.
  Boli mnie od jakiegoś czasu "serce". Jest mi przeraźliwie smutno. Życie nie daje o sobie zapomnieć. Codzienność dobija mnie. Moja codzienność. Usłyszałam niedawno słowa "Bo Ty widzisz tylko te złe, smutne chwile swojego życia, naszego życia"... . Hmmmmmm.... czy ja widzę tylko te złe? W sumie nie! Dostrzegam i te dobre, niestety tych gorszych było tyle, że "przykryły" grubą patyną te inne. Smutno mi :(
   Zostałam zmuszona przez życie do zerwana kontaktów z moim światem. Skarżę się? W sumie tak trochę się skarżę. Zostałam "sama" ze swoimi myślami. Zostałam sama z moim bólem. Zostałam sama ze swoim strachem.
   Muszę przyznać, że tak ! Boję się! Nie wiem co będzie dalej. Tak szczerze mówiąc nie widzę już szans na to żeby było inaczej, lepiej. Boli mnie kiedy pomyślę, że osoby z którymi utraciłam kontakt mogą o mnie źle myśleć. Chciałabym, żeby były szczęśliwe, to ucieszyłoby mnie najbardziej. Tego im z całego serca życzę. I oby ich życie nie było tak pokręcone jak moje, chyba, że w takim pozytywnym sensie. Mogę tylko napisać: Przepraszam za wszystko...  :(

9 komentarzy:

 1. Kobitko moja droga ogarnij się i nie wyrzekaj tego co lubisz pod czyjąś presja. TY cos robisz dla kogoś i udowadniasz ,że jesteś lepsza od "niego". Co on da ci w zamian? Masz za dobre serducho,myslisz o innych! Kiedy pomyslisz o sobie?
  Może juz czas na to?
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogarniam się :) cały czas ;)
   ściskam mocno :* :* <3

   Usuń
 2. Hej ! Nie przepraszaj nikogo za nic i niczego się nie bój .Kontaktu ze znajomymi nie utraciłaś tylko każdy ma taka przerwę w życiu (kłopoty , problemy itp.)
  dobre Masz serce i się nie poddawaj i nie załamuj , bo szkoda na to czasu .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czasem trzeba z czegoś zrezygnować żeby nabrać dystansu, zobaczyć coś z innej perspektywy
   czasem trzeba odejść, żeby mieć siłę powrócić
   pozdrawiam

   Usuń
 3. Serce nie przejmuj się niczym :) Życie niestety potrafi "ranić", ale wiesz, że po każdej burzy wyjdzie słońce i przede wszystkim zacznij myśleć pozytywnie i szukaj wokół siebie tych dobrych chwil. Łap je i zachowuj w pamięci :) Kochana będzie dobrze , głowa do góry:)
  Aga Merklinger

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agusia ja zazwyczaj staram się myśleć pozytywnie, czasem jednak życie potrafi tak "dowalić" że wszelkie pozytywy w głowie głęboko się chowają przykryte grubą patyną negatywnych emocji czy myśli. Czasem walka z przeciwnościami kończy się nieciekawie, zabiera wszystkie siły i trzeba dać sobie czas na nabranie tych sił. Dlatego zrezygnowałam z fb - ale mam Was tu :) z czego się bardzo cieszę

   Usuń
 4. Kochana wierzę, że będzie dobrze
  Trzymaj się cieplutko, buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie dobrze bo być musi :)))))
   ściskam :* :*

   Usuń
 5. taka przyjaźń istnieje o ile jest prawdziwa :)

  OdpowiedzUsuń